Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Збудуймо наше місто разом

Збудуймо наше місто разом

Наше місто є одним із найдавніших в Україні. Його історія сягає ще до князівських часів. Про це свідчать рештки пам'яток культури, які розташовані на берегах річки Горинь і не тільки. Туристи, відвідуючи наше місто, захоплюються його красою і неодноразово розповідають про те, як їм подобається проводити тут свій вільний час.

Ізяслав повинен бути мальовничим куточком Хмельниччини і ми з вами, шановні громадяни, повинні цьому посприяти.

Робоча нарада, щодо реконструкції центральної площі обговорила проект, який був створений за допомогою ландшафтного дизайнера міста Рівне – Ганни Мархаюк. Він слугуватиме справжньою окрасою нашого міста.

Сподіваємося, що значну допомогу, у вирішенні фінансового питання, нам нададуть місцеві бізнесмени та підприємці, яким не байдужа подальша доля Ізяслава.


А також, усі бажаючі можуть зробити свій внесок у реконструкцію цієї площі. Один — посадить клумбу, або дерево, інший – змайструє лавочку чи гойдалку для дитячого майданчика.

Проводиться конкурс на кращу пропозицію у вирішенні питання, щодо об'єкту, який має бути встановлений на місці демонтованого пам'ятника В.І.Леніна.

Якщо ви маєте бажання та ідеї – не соромтесь та пропонуйте. Пам'ятник має стосуватися подій, які відбуваються у нашій країні. Бути патріотичним і дарувати позитивні емоції для того, щоб кожен, дивлячись на нього, вірив, що Україна має надію на світле майбутнє!

Наталія Ладанюк

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.