Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Збудуймо наше місто разом

Збудуймо наше місто разом

Наше місто є одним із найдавніших в Україні. Його історія сягає ще до князівських часів. Про це свідчать рештки пам'яток культури, які розташовані на берегах річки Горинь і не тільки. Туристи, відвідуючи наше місто, захоплюються його красою і неодноразово розповідають про те, як їм подобається проводити тут свій вільний час.

Ізяслав повинен бути мальовничим куточком Хмельниччини і ми з вами, шановні громадяни, повинні цьому посприяти.

Робоча нарада, щодо реконструкції центральної площі обговорила проект, який був створений за допомогою ландшафтного дизайнера міста Рівне – Ганни Мархаюк. Він слугуватиме справжньою окрасою нашого міста.

Сподіваємося, що значну допомогу, у вирішенні фінансового питання, нам нададуть місцеві бізнесмени та підприємці, яким не байдужа подальша доля Ізяслава.


А також, усі бажаючі можуть зробити свій внесок у реконструкцію цієї площі. Один — посадить клумбу, або дерево, інший – змайструє лавочку чи гойдалку для дитячого майданчика.

Проводиться конкурс на кращу пропозицію у вирішенні питання, щодо об'єкту, який має бути встановлений на місці демонтованого пам'ятника В.І.Леніна.

Якщо ви маєте бажання та ідеї – не соромтесь та пропонуйте. Пам'ятник має стосуватися подій, які відбуваються у нашій країні. Бути патріотичним і дарувати позитивні емоції для того, щоб кожен, дивлячись на нього, вірив, що Україна має надію на світле майбутнє!

Наталія Ладанюк

8
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.