Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Захисники вдячні ізяславчанам

Захисники вдячні ізяславчанам

Під час проведення в районному будинку культури благодійного фестивалю колядок та щедрівок було проведено збір коштів на потреби земляків-військовослужбовців. За зібрані кошти волонтерами та громадою було прийнято рішення придбати електробойлер для військових 1 танкової роти 80 аеромобільної бригади ПДВ ЗС України. Днями волонтери закупили та особисто передали командуванню військової частини даний побутовий прилад. Дякуючи ізяславчанам за турботу про них, командування передало лист–подяку:

Шановні жителі Ізяслава та Ізяславського району!

Командування та особовий склад 1 танкової роти 80 аеромобільної бригади ПДВ ЗС України висловлює щиру вдячність за патріотизм, вагомий внесок у підтримці військовослужбовців Збройних Сил України, що захищають східні рубежі нашої Батьківщини!

В умовах АТО ваша підтримка надає особовому складу роти рішучості в боротьбі з терористами.

Кожен із нас відчуває підтримку свого народу і свято вірить, що на усіх нас чекає світле майбутнє, адже у своїх поглядах ми єдині.

Хочемо запевнити Вас, що ми ніколи не зрадимо українському народові і славою та честю захищатимемо свою рідну та вільну неньку-Україну.

Прийміть від нас слова щирої синівської вдячності за надану допомогу та підтримку у важкий для нашої Батьківщини час, а за добру справу хай віддячить Вам Господь Бог своєю милістю, мирним і чистим небом над Вашими головами. Ваші колядки та щедрівки зігріли нас різдвяним настроєм та теплими спогадами про рідну домівку, рідних та близьких нам людей!

З повагою, командир танкової роти

Кушнірук Р.Я.

309
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.