Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Ялинка бажань»

«Ялинка бажань»

30 грудня 2015 року завершилась благодійна новорічна акція «Ялинка бажань», яка стартувала 17 грудня у магазині «Сільпо» торгівельного центру «Оазис» міста Хмельницького. Метою акції був збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених, прийомних сімей, дітей, які виховуються одним з батьків, сімей учасників АТО, переселенців та дітей з особливими потребами. Дітки писали листи до Святого Миколая та Діда Мороза зі своїми мріями та вірою у новорічні дива, які стаються в новорічні свята.

Усі листи прикріплено до новорічної ялинки, яка знаходилася у приміщенні супермаркету. Щодня, впродовж акції, біля «Ялинки бажань» волонтери обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку новорічну мрію дитини. На прохання волонтерів досить активно відгукнулись усі небайдужі, якіпридбали для діток подарунки, проякі вони так щиро просили у своїх листах.

У рамках проведеної акції «Ялинки бажань» 25 дітей Ізяславського району із категорій малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, сімей учасників АТО та сімей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, отримали такі очікувані подарунки. Спеціалістами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні Нового Року доставлено всі подарунки діткам зазначених категорій. Кожній дитині прямо в руки вручено подарунки (ляльки, м'які іграшки, цукерки, машинки, конструктори, фарби, розмальовки), зроблені святкові фотографії.

Завдяки щирості, відкритості та доброті подолян кожна дитина, яка написала листа із побажанням, отримала омріяний подарунок. Дуже приємно, що поруч з нашими дітками-мрійниками є добрі та чуйні люди, які допомагають їм вірити в диво!


За матеріалами Ізяславського районного центру соціальних

служб для сім'ї, дітей та молоді

172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.