Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ЯКИЙ ВІН СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ СВОЄЇ КРАЇНИ

ЯКИЙ ВІН СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ СВОЄЇ КРАЇНИ

Справжній патріот повиненлюбити свою державу, якою б вона не була. Україна є не ідеальною країною, але й ми у ній не святі. Треба пам'ятати: ти тут народився, ти тут виріс, це — твоя домівка, ріднішої землі ти не знайдеш, як бити не намагався. Якщо ти хочеш називати себе справжнім патріотом, виховай в собі почуття любові до Батьківщини. Пишайся нею. Кожен сам для себе повинен побачити те, за що можна пишатись своєю країною. А в нас, незважаючи на численні невдачі, історичні помилки є чим гордитись. Нам усім потрібно полюбитиїї такою, якою вона є.
Справжній патріот повинен поважати свою культуру та звичаї. Культурна історична спадщина — це невід'ємна частина твоєї нації та держави. Як може людина називати себе патріотом, якщо вона не знає і не хоче знатиісторіїсвого народу, його звичаїв, обрядів та пісень. Все це — частина нашого народу, яка живе в кожному з нас. Нація, яка забуває свої звичаї та культуру, перестає бути нацією. Народ, який не хоче знати своєїісторії, автоматично можна назватипервісним суспільством, аджецим самим він проявляє свою неповагу до Батьківищини. А не поважаючи свою Батьківщину — ти неповажаєш себе.

Справжній патріот повинен бути відданим своїй Батьківщині. Потрібно усвідомлювати, що бути патріотом — не тільки слова, це також і відповідальність. Тут можна навести безліч варіантів, починаючи від мінімального додержання правил поводження в громадських місцях, до моменту, коли твоїй державі потрібна допомога.
Справжніми патріотами є не той хто виголошує на вулицях «Слава Україні» та розміщують безліч картинок державної символіки на своїх сторінках у соціальних мережах, як це робить новий модний тип «диванних патріотів», а ті хто, без зайвого галасу та крику, надають нашим військам допомогу. Ось таких людей, які жертвують своїми матеріальними благами та часом заради держави, можна назвати справжніми патріотами. Бути відданим Батьківщині, коли їй це потрібно, — одна з ключових основ патріотизму.

У новому військовому бюджеті України на 2016 рік передбачено значне підвищення фінансового забезпечення для військовослужбовців.

Вже з 01 січня 2016 року в 2 – 2,5 рази. Це суттєво підніме престиж військової служби і особливо такоїкатегорії як військовослужбовці за контрактом. Так солдат першого контракту буде отримувати 7 тисячгривень, командир відділення – 8 тисячгривень, командир роти – 12 тисячгривень, командир батареї – 13 тисячгривень, командир бригади – 14 тисячгривень.

Ті військовослужбовці, які будуть виконувати службові обовязки в зоні АТО будуть додатково отримувати премію в розмірі 5 – титисяч гривень.

Таке грошове забезпечення стане значним стимулом для тих осіб, які мають досвід військової служби але в свій час були змушені залишити армію із — за малого грошового забезпеченняі які в цивільному житті не мають пристойної зарплатні.

З 2016 року значно піднімаються соціально-правові гарантії військовослужбовців та членів їх сімей, що дає можливість покращити авторитет нашої армії.

Ми українці повинні об'єднатись всі разом за для досягнення кінцевої мети, а нашою метою є мир та спокій нашої Батьківщини!


Головний спеціаліст відділення

комплектування Ізяславського РВК

В.В. Струтинська

225
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.