Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Виставка ялинкових прикрас

Виставка ялинкових прикрас

В наш час Новий рік — одне з найулюбленіших свят не тільки дітей, а й дорослих. Головним атрибутом цього свята є прикрашена яскравими новорічними іграшками ялинка. І хоча ялинкові прикраси тішать нас всього два-три тижні на рік, проте вони мають свою надзвичайно цікаву історію.


Ізяславський районний історико-краєзнавчий музей запрошує усіх здійснити невелику подорож в минуле, коли ялинки були великими-великими, а Дід Мороз довгоочікуваним гостем, — на виставку чарівних ялинкових прикрас, новорічних композицій та інших різдвяних чудес.

В експозиції представлені як старовинні, так і сучасні новорічні іграшки з найрізноманітніших матеріалів (скла, картону, дерева, вати, пластмаси). Крім того можна побачити традиційних новорічних персонажів.


Відвідуючи тематичну виставку – поринаєш в інший світ: для дітлахів це досить незвичні іграшки, а для людей старшого віку – спогади про їхнє дитинство.


Музейні працівники по крихтах збирали ці експонати для наступних поколінь. Бо це вже ніколи не повернеться, це живе тільки в пам'яті людей, які це бачили.


За словами директора музею на даний час діє акція «Подаруй новорічну іграшку музею», тож кожен має нагоду поповнити колекцію ялинкових прикрас.


Зокрема в Ізяславському історико-краєзнавчому музеї проводиться майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас. Усі бажаючі відвідувачі отримають змогу власноруч виготовити прикраси до свят для своєї оселі, а також довідатись про історію створення новорічних прикрас. Адже новорічні іграшки – це не лише символ свята, а й відображення історії країни. На цих прикрасах зображували найбільші досягнення держави.


Виставка ялинкових прикрас працюватиме у музеї впродовж усіх новорічно-різдвяних свят.


За матеріалами Ізяславського історико-краєзнавчого музею

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.