Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Прийшла весна! Нарешті по-весняному почало пригрівати сонце. Традиційно в Україні в кінці березня – на початку квітня у дитячих бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання, започаткований у 1993 році. Юні читачі його люблять і чекають з нетерпінням.

Відкриття районного Всеукраїнського тижня дитячого читання в Ізяславському районі відбулося на базі Сахновецької сільської бібліотеки 1 квітня 2016 року. На свято завітали працівники районної дитячої бібліотеки, центральної районної бібліотеки, працівники сільських бібліотек району.

Перед відкриттям свята заступник директора по роботі з дітьми О.Соловей провела семінар-практикум на тему: «Книга. Дитина. Бібліотека.» із працівниками сільських бібліотек.

На захід завітали учні Сахновецької школи разом зі своїми вчителями, голова Сахновецької сільської ради Власюк С.В. Районне свято відкрила заступник директора по роботі з дітьми О.Соловей, яка розповіла про Всеукраїнський тиждень дитячого читання, закликала юних користувачів любити та шанувати книгу.

Гості переглянули театралізоване дійство за участю казкових героїв. Зі сцени лунали пісні про Україну, про Подільський край, звучали вірші про книгу. Юні танцюристи виконали український танок.

Колектив районної бібліотеки для дітей дякує керівникам села Сахнівці, директору та педколективу школи, сільському бібліотекарю та завідувачу будинку культури за організацію та проведення свята.

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

220
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.