Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

У районі з 1 по 30 квітня проходитиме Всеукраїнський місячник Червоного Хреста. Мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз; сформувати думку на користь милосердя.

Заходи місячника – збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг, упорядкування будинків і прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

Допомогу, що надійде до організації Товариства під час місячника, спрямують на: надання адресної матеріальної та натуральної допомоги малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей; розширення та зміцнення мережі патронажної служби милосердя Червоного Хреста; поповнення складів недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру; обладнання центрів, класів та кімнат для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали під час надзвичайних ситуацій тощо.

Організатори місячника сподіваються, що добрі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна допомога. Приєднуйтеся до благородних справ Червоного Хреста!

Координатор в районі — голова районної організації Товариства Червоного Хреста Репетюк Олеся Михайлівна(тел. 097-601-84-24).

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.