Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вони заслуговують на життя вічне.

Вони заслуговують на життя вічне.

Кожна людина вмирає двічі: перший раз, — коли зупиняється навіки серцебиття, а другий – коли вона стає забута на цій Землі… Хлопців, які дивлячись смерті у вічі не покинули поля бою там, в АТО, а до останнього стояли, зупиняючи ворога, ми не маємо права похоронити вдруге!
Для наших захисників гасло: «Україна понад усе!» не просто красиві слова – це сенс їхнього життя!

Тепер від нас із Вами залежить життя у віках єдиного сина сім'ї Галини та Петра Микитюків, їхнього Миколки. Найкраще, що ми можемо зробити для загиблого Героя, що віддав своє юне життя за мир і спокій в Україні, в рідному місті, на вулиці, де народився і виріс, а потім пішов у свій останній бій із ворогом – це назвати його рідну вулицю Жовтневу його ім'ям. Щоб, ідучи по ній, жителі розповідали своїм дітям і внукам про юнака, 22-річного лейтенанта-піхотинця Микитюка Миколу Петровича, що був справжнім патріотом, мав таку любов до рідної України, до свого Ізяслава, до всіх нас, братів-земляків, що віддав найдорожче, що мав – юне прекрасне життя.

Вулиця Жовтнева не може залишити таку назву і по-любому має бути перейменована, за вказівками Уряду та Українського інституту національної пам'яті, де є роз'яснення цього питання.

Наталія Руда.

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.