Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Волонтери з Ізяславщини повернулися з чергової поїздки на Схід

Волонтери з Ізяславщини повернулися з чергової поїздки на Схід

Волонтери Ізяславського району Володимир Зуєв, Сергій Хмиз та Володимир Коротун, водій автомобіля, повернулися із поїздки із гуманітарним вантажем в зону АТО на сході України. Там їх з нетерпінням чекали наші земляки, які воюють на сході в різних військових підрозділах, з передачами від рідних та близьких. Крім гуманітарного вантажу, зібраногонебайдужими жителями району, на схід було доставлено 36 адресних відправлень.

Що може бути складного в роботі кур'єра чи волонтера? Та все дуже просто на перший погляд. Отримуєш передачу чи пакунок та адресу, куди повинен його передати і вирушаєш в дорогу. Найбільші неприємності, що можуть вас спіткати в дорозі, — це пробите колесо або затори на шляхах.
Втім, обставини кардинально змінюються, якщо ваші пункти призначення це блокпости українських військових в зоні проведення АТО, в безпосередній близькості від центру конфлікту – тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей. Машина волонтерів була «під зав'язку» заповнена гуманітарним вантажем: медикаментами, військовим екіпіруванням, одягом, взуттям, харчами, засобами гігієни. Сьогодні ті, що здійснюють волонтерську роботу, ризикують життям заради доставки необхідних для української армії речей, вкрай потрібних на передовій.

До збору коштів на закупівлю необхідних речей, збору продуктів, медпрепаратів для армії долучилося чимало людей: жителі міста Ізяслав та сіл району, учнівські та педагогічні колективи закладів освіти району, релігійні громади, колективи ФГ «Агро-Інвест» (с.Ліщана), ПрАТ «Ізяславський хлібозавод», ПП «Ізяславмолпродукт», Ізяславської ЦРЛ, ПП «Ізяславська швейна фабрика», КП «Ізяславтепломережа», ТОВ «Бартнік», Агрохолдинг «Мрія»та багато інших небайдужих трудових колективів, громад та земляків. Також допомогу в організації поїздки надали волонтери Славутчини. Організатори поїздки висловлюють щирі слова подяки усіх, хто долучився догуманітарної акції.

«Незважаючи на труднощі, прості люди продовжують підтримувати наших захисників. Українці прекрасно розуміють, що наші солдати та офіцери стіною стоять за всіх нас і всі ми мусимо допомогти їм, разом маємо вистояти в ці складні часи», — зазначив Володимир Зуєв.

Дорога наших волонтерів пролягала через Артемівськ, Попасну, Щастя, Стробільск, Станицю Луганську та інші населені пункти, де проходять службу наші земляки.Всього за час перебування на сході в період з вівторка по четвер волонтери проїхали понад 900 кілометрів. Із 36 іменних відправлень особисто вручено було 27, інші було передано адресатам через їх бойових побратимів.

Під час поїздки волонтерами завжди відчувалася напружена ситуація. Спостерігали рух військової техніки, цивільного транспорту перед блокпостами.

Але, незважаючи на негаразди, наші бійці тримають бадьорий бойовий дух, через волонтерів дякують землякам за допомогу, передають усім вітання. Хлопці були раді будь-яким подарункам, адже основне для них – це увага.

Слава Україні!

В.Кучерук

580
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.