Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Візит до швейної фабрики

Візит до швейної фабрики

Нещодавно спеціалістами Ізяславського районного центру зайнятості було організовано професіографічну екскурсію для 8 учнів 9-го класу Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 на ПП «Ізяславська швейна фабрика». Мета проведення заходу – ознайомлення випускників із підприємством, із професіями швейного виробництва, інформування про вимоги роботодавців до представників окремих професій та про навчальні заклади, де можна оволодіти даними професіями або здобути вищу освіту за цим напрямком діяльності.

Завдання професіографічної екскурсії полягало в тому, щоб не тільки ознайомити учнів із сучасною технікою, технологією виробництва, організацією праці, але й навчити проводити аналіз професії. Адже професіографічна екскурсія – це форма організованої пізнавальної діяльності учнів, направленої на отримання та аналіз професіографічної інформації безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності.

ПП «Ізяславська швейна фабрика» – це підприємство, яке спеціалізується на пошиві спецодягу в Бельгію. Приміщення оснащене сучасним виробничим обладнанням, керівником якого є Олена Коляда, котра працює на даному підприємстві понад 18 років. Крім того на швейній фабриці працюють 34 працівники. Колектив молодий, переважно жіночий, існують соціальні гарантії, відпустки.

Презентацію підприємства провела директор Олена Коляда, а саму екскурсію — технолог з виготовлення швейних виробів Ростецька Наталія, яка і презентувала професію „швачки". Фабрика використовує поточний метод виготовлення виробу, тобто залучені всі працівники до випуску однієї одиниці продукції.

Під час проведення екскурсії, учні мали можливість спостерігати за роботою розкрійного, швейного та цеху готової продукції. Вони також ознайомились із професіями: закрійник, швачка, прасувальник, контролер з якості, налагоджувальник верстатів. Учні побачили продукцію, що виробляє фабрика, почули про вимоги до працівника. Вони із великою зацікавленістю спостерігали за роботою досвідчених майстрів.

Проведена екскурсія була не тільки дуже цікавою, інформаційною, але й корисною, оскільки вона дала можливість учням наочно та більш детально ознайомитись із професіями, оцінити переваги оволодіння ними, побачити реальну сучасну потребу роботодавців.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

507
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.