Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В Україну йдуть аномально люті морози: наприкінці січня – до мінус 30 градусів

В Україну йдуть аномально люті морози: наприкінці січня – до мінус 30 градусів

В Україні наприкінці січня очікується зниження температури повітря з 25 до 30 градусів морозу. Про це у середу, 20 січня, на брифінгу заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, передає кореспондент НБН.«Прогноз мінімальної температури на 24 січня, коли на північному сході України ми бачимо температуру нижче 20 градусів – це реально 20-25, в інших регіонах – від 11 до 20 градусів морозу, трохи тепліше на заході», – повідомив пан Кульбіда.

За його словами, зона з холодними температурами продовжить рухатися на південний Захід і вже з 28 січня охопить більшу частину території України, за вийнятком західних областей.

«Температура знизиться 28, 29, 30 і 31 січня у більшості регіонів до мінус 20-25 градусів, на північному сході і в деяких центральних областях, наприклад Полтавській, Дніпропетровській, ми очікуємо зниження температури до 25 і можливо навіть до 30 градусів морозу»,- сказав Микола Кульбіда, додавши, що найтепліше в цей період буде на заході.

Він зазначив, що аномально холодна температура протримається достатньо довгий період.

«Від 8 до 11 мм опадів буде відмічатися на півночі, сході України і в західних областях. В інших регіонах його буде зовсім мало», – заявив пан Кульбіда.

Він зазначив, що це прогноз опадів на найближчих сім днів і кількість опадів вказана на майбутній тиждень, ускладнень ці опади не дадуть.

Як повідомляв НБН, в Україні з 23 січня очікується зниження температури повітря до 25 градусів морозу.

nbnews.com.ua

295
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.