Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тиждень безпеки життєдіяльності

Тиждень безпеки життєдіяльності

У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності співробітники Ізяславського РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області відвідують усі шкільні та дошкільні навчальні заклади району, щоб роз'яснити та нагадати дітям основні правила безпеки життєдіяльності, виконання яких дозволить уникнути біди, а у разі виникнення надзвичайної події – мінімізувати наслідки.

Так, 18 квітня співробітники Ізяславського РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області провели заняття для учнів та колективу Плужнянської загальноосвітньої санаторну школу- інтернат І-ІІ ступенів.

Під час заняття рятувальники розповіли дітям основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема і пожежної безпеки у побуті та на вулиці, розповіли про основні причини виникнення пожеж, їх наслідки. Також навчали діям у разі виникнення пожежі в будинку, на відкритій території, розповіли про небезпеки спалювання сухої рослинності та сміття, нагадали правила поведінки під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, відпочинку у лісових масивах краю.

З обслуговуючим персоналом та дітьми рятувальники відпрацювали порядок проведення евакуації учнів з приміщень школи на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Також дітей ознайомили із специфікою роботи пожежних, продемонстрували у дії технічне обладнання, яке використовується для ліквідації різних надзвичайних подій, продемонстрували захисний одяг вогнеборців, розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів. Крім того, школярі мали змогу одягти окремі елементи захисного спорядження рятувальників, і на мить уявити себе справжніми рятувальниками.

Сподіваємося, що ці навички дітям не знадобляться і вони ніколи не стануть учасниками надзвичайної події. Проте, повторення правил пожежної безпеки та дій під час надзвичайних ситуацій ніколи не завадить. Тож тиждень безпеки життєдіяльності у школах зовсім не зайвий і дуже доречний. Вогнеборці побажали учням успіхів у подальшому навчанні та висловили сподівання, що у майбутньому дехто з них пов'яже своє життя з рятувальною службою.

Ізяславський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.