Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Страйк аграріїв триває: основні автошляхи Хмельниччини знову заблоковано

Страйк аграріїв триває: основні автошляхи Хмельниччини знову заблоковано

Мітингувальники блокують автодороги з вимогою не міняти Податковий кодекс. Сьогодні, 29 грудня, вони вийшли на дороги знову.

У вівторок представники великих і малих сільгосппідприємств, профільних асоціацій, звичайних фермерів і землевласників продовжують протестувати. Як повідомляють в прес-службі обласної організації Аграрної партії, у Хмельницькій області паралізовано рух у Вінницькому, Чернівецькому, Тернопільському та Рівненському напрямках – у тих же місцях, що й вчора.

«28 жовтня Президент України не помітив заторів на дорогах країни, тож аграрії продовжують страйк. З 9-ї ранку у більшості областей України перекрито дороги. Основна вимога залишається незмінною: президентське вето на проголосовані Верховною Радою зміни до Податкового кодексу, які перекреслюють майбутнє провідної галузі країни», — йдеться у повідомленні прес-служби.

У своєму зверненні організація зазначила, що в бюджеті не передбачені кошти на відшкодування ПВД при експорті зернових і технічних культур. Водночас уряд обіцяв відновити виплати при скасуванні спецрежиму. Крім того, витрати урізали на 6,6 мільярдів гривень, зазначили аграрії.

Джерело: vsim.ua

172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.