Стоматологія
Друк на футболках і чашках

СТАНЬ ГЕРОЄМ СВОЄЇ КРАЇНИ!

СТАНЬ ГЕРОЄМ СВОЄЇ КРАЇНИ!

СТАНЬ ГЕРОЄМ СВОЄЇ КРАЇНИ!

З початком XXІ ст. стала реальною загроза тотальної силової глобалізації, тепер вона вже реально є головним законом світового розвитку. Для одних країн це несе нові перспективи, для інших великі загрози. Не може залишитися осторонь цих процесів і Україна у зв'язку з її розташуванням між Сходом і Заходом, а також історичними та політичними реаліями.

У нових історичних реаліях значно зростає роль Збройних Сил України, які є головним інструментом забезпечення національної безпеки, і разом з іншими військовими формуваннями й органами державної влади й місцевого самоврядування, призначені для відбиття зовнішньої російської агресіїзбройної боротьби проти Держави сепаратистсько-терористичних угрупувань й інших воєнних загроз, пов'язаних із застосуванням військової сили проти України.

Військова політика України ще тільки формується, проходячи складні змістовні та організаційні випробування. Але в головному вона визначена: це – забезпечення збройного захисту країни, створення сприятливих умов для продуктивної і творчої праці українського народу, забезпечення в межах міжнародних зобов'язань держави миру і міжнародної безпеки.

На сьогодні Збройні Сили Українизабезпечують виконання визначених завдань, зокрема щодо стримування збройної агресії проти України, прикриття важливих об'єктів держави, угруповань своїх військ від ударів засобів повітряного нападу та ураження військ і об'єктів противника.

Протистояння у центрі держави та регіонах, анексія Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, терористична діяльність диверсійних груп та радикально налаштованих російських сепаратистів на сході країни змусили визначити нові пріоритети військового будівництва. В органах військового управління і військових частин Збройних Сил України проведено ряд заходів по відновленню та нарощуванню боєздатності підрозділів.

Ця війна навчила нас бути єдиними, об'єднатись заради нашої спільної мети – це перемога над підступним ворогом, який донедавна був нам братом.Сотні тисяч людей стали волонтерами і зробили спонсорські внески в армію. Понад 93 тисячі українських воїнів є безпосередніми учасниками бойових дій. Майже 108 тисяч українців брали або беруть участь в антитерористичній операції. 210 тисяч людей прийшли до армії за шість хвиль мобілізації, із них кожен шостий – пішов добровольцем. Мільйони українців заплатили спеціальний податок – воєнний збір: лише з початку цього року сплачено більше шести з половиною мільярдів. В бюджеті на 2016 рік передбачено збільшення зарплат військовим, в тому числі і для контрактників, щоб розширити контрактну складову і мінімізувати потреби в мобілізації. Перейти ж повністю на контрактну армію під час війни не може собі дозволити жодна країна.

Одним із важливих завдань сьогодення, визначених президентом України для Збройних Сил України, є створення військового оперативного резерву першої черги. У березні 2015 року прийнятий Закон, який встановлює обов'язкове зарахування в оперативний резерв військовослужбовців, які звільняються, як зі строкової служби, так і тих, хто був призваний по мобілізації. Резервісти призначаються на свої або ж вищі посади в тих частинах, підрозділах, де вони проходили службу. Що дозволить при необхідності проведення чергової ротації або загальної мобілізації сформувати підрозділи з підготовлених, що вже пройшли бойове злагодження, військовослужбовців.

На сьогоднішній день проводиться набір кандидатів на військову службу за контрактом. Великий відсоток яких складають жінки, це є проявом гендерної рівності у нашому українському суспільстві. Це свідчить про те, що у нас живе дух наших предків «амазонок», які за історичними даними колись мешкали на берегах Чорного моря. На даний час перевага у військовій службі за контрактом надається чоловікам, за розпорядженням начальника Генерального Штабу жінки вступають на військову службу за контрактом лише за письмовою згодою командира військової частини. Бажання жінок в Україні вступити на військову службу є викликом чоловікам, які байдуже відносяться до ситуації в країні і не виконують свій громадянський обов'язок – захист своєї Батьківщини.

Україна повинна вести мирні переговори, але якщо ворог їх порушує, ми зобов'язані продовжити війну і вести її наполегливо, професійно, відповідно до військової науки. Ми зобов'язані показати, що всі спроби Росії атакувати в Донбасі отримають гідну відсіч.

Наші відважні воїни героїчно тримали оборону Донецького аеропорту, який став символом мужності і героїзму і своєю кров'ю навіки вписали в історію України новітній героїчний епос про українських військових – «кіборгів» які захищали цей аеропорт. Їх подвиг буде викарбуваний навіки золотими літерами на скрижалях літопису бойової слави українського війська.

Ніхто з нас не може залишатись осторонь в скрутний для країни час, лише єдині ми сильні. Нехай кожен прислухається до свого внутрішнього голосу і отримає відповідь на запитання «чи справжній ти українець, і чи любиш ти свою Богом дану Батьківщину»?

Головний спеціаліст відділення

комплектування В.В. Струтинська

Військовий комісар Ізяславського районного

військового комісаріату підполковникМ.М. МОСПАН

224
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.