Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Співпраця з школою-інтернатом continues!

Співпраця з школою-інтернатом continues!

1 квітня Шепетівська школа-інтернат зустрічала гостей. Благодійники, представники бізнесу і управління освіти завітали сюди для підписання договору про співпрацю. Точніше, 4-стороннього Меморандуму між БФ «Зміцнення громад», корпорацією «Сварог Вест Груп», Благодійним фондом «OEKROE» (Нідерланди) та управлінням освіти Шепетівської місцевої ради. Робили це не вперше, адже рівно рік тому підписували аналогічний документ, який став початкомремонту гуртожитку школи. Тоді спільними зусиллями вдалося створити європейські умови життя в 2 корпусах. Тепер зустрілися у тому ж колі, аби оголосити хорошу новину: ремонт гуртожитку продовжиться!

Рівно рік тому у цій залі ми зустрічали гостей, які запланували виконати почесну місію: покращити умови проживання дітей-вихованців. Тоді ми теж зібралися тут, аби підписати Меморандум про співпрацю. Ми відчули підтримку і турботу людей, які від щирого серця хочуть нам допомогти. Сьогодні ми знову підписуємо 4-сторонній меморандум і продовжуємо ремонт гуртожитку нашого навчального закладу, – розпочала Олена Пипич, директор спеціалізованої школи-інтернату м. Шепетівки.

Сьогодні в школі-інтернаті навчається 156 дітей з різних областей і районів. Це малюки соціально незахищених категорій, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування. Пансіон для них став домом, а вихователі за роки навчання – без перебільшення рідними людьми.

Приємно знову бути у цьому закладі. Ми переконані, що всі ті добрі справи, які об'єднали нас сьогодні, дадуть головний результат – виховають талановитих дітей, гідне майбутнє нашої країни. Нам вдалося відшукати голландських партнерів, залучити корпорацію «Сварог Вест Груп» та міське управління освіти задля відбудови школи-інтернату. Ми знаходимо ресурси, адже щиро віримо, що працюємо на благо нашої країни і задля того, що дороге серцю кожної людини, – дітей, – додає Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».

Партнери Фонду – християнський фонд «OEKROE» – уже не перший рік допомагають українцям і працюють виключно як волонтерська організація, не отримуючи від роботи жодного доходу. А кошти, які вони вкладають у реалізацію проектів, отримують від людей, компаній та церкви.

Надворі весна, і якби зараз Ви були у нашій частині Голландії, Ви би побачили величезні поля, на яких цвітуть тюльпани. Щоразу, коли я приїжджаю в Україну і бачу Ваші обличчя, тоді я розумію, що весна для мене триває цілий рік. Минулого року ми дуже плідно попрацювали з БФ «Зміцнення громад». Ви запитаєте: «Чому ми допомагаємо українцям?» Наша відповідь така: «Ми – християни, і отримуємо дуже багато від Бога, тому можемо і хочемо цим поділитися». Ми навчаємося один в одного, і наша надійна співпраця має таку формулу: 1+1=3, – говорить Яаб де Мой, директор голландського християнського фонду «OEKROE».

Значну лепту в розвиток шепетівської освіти, окрім благодійників та самих освітян, вносить корпорація «Сварог Вест Груп».

Я впевнений, що у цьому залі сидять майбутні аграрії, благодійники, економісти… Я у захваті від справи, яку ми робимо разом із Благодійним фондом та голландськими партнерами. Сьогодні не кожен українець може зрозуміти, а тим паче підтримати українця. Натомість ми знайшли спільну мову із закордонними партнерами з іншої частини світу, які нам допомагають, – каже Микола Дячук, заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп».

Людина, що відповідає за освіту нашого міста, – Людмила Тихончук – як ніхто інший знає про проблеми навчального процесу.

Якщо відкинути пафос, то я скажу одну річ: у нашому повсякденному житті ми часто ремствуємо. Нарікаємо на владу, економіку, ціни щодня ростуть, життя проходить занадто швидко… Якщо ми хоч на декілька хвилин в день ми відкидатимемо песимізм і прикладатимемо хоч крихту зусиль для того, аби змінити усе на краще, повірте, усе зміниться! Сьогодні я говорю слова вдячності справжнім меценатам, які мають величезні серця, – коментує Людмила Тихончук.

Гордість школи-інтернату – це футбольна команда. Після підписання Меморандуму гості та меценати мали нагоду помірятися з учнями спритністю та зіграти з ними футбол. У товариському матчі, звісно, перемогла дружба. Так, учні готуються до майбутніх ігор, а благодійники з меценатами – до важливої та кропіткої роботи. Співпраця із Шепетівською школою-інтернатом continues…

Іванна Слободзяна

240
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.