Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Шість українських вузів увійшли до рейтингу кращих навчальних закладів світу

​Шість українських вузів увійшли до рейтингу кращих навчальних закладів світу

Вступ до престижного ВНЗ (та ще й на престижну або модну спеціальність) не гарантує майбутнім випускникам навчального закладу успішної кар’єри. Проте бренди й репутація вишів, безумовно, вплинули на вибір респондентів.

Тому слід звернути увагу на українські вузи, які увійшли до рейтингу кращих навчальних закладів світу. Два київські, два харківські, один львівський та один сумський виші потрапили до авторитетного світового рейтингу кращих університетів світу, який склав QS WorldUniversityRankings.

Рейтинг очолив Массачусетський технологічний інститут, а до першої трійки потрапили також й інші виші зі США – Стенфордський та Гарвардський університети. Найавторитетнішим українським університетом в рейтингу вже багато років лишається Харківський університет Каразіна. Фахівці розмістили його на 477 місці. У порівнянні з минулим рейтингом Харківський вуз піднявся на 14 сходинок.

Другим українським вузом, який показав високий рейтинг став Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Наступними були Харківський політех — 651-700, Київський політех ім. Сікорського — 701-750, Сумський державний університет — 701-750, Львівська політехніка — 751-800.

У порівнянні з торішнім рейтингом, свої позиції змогли покращити лише Харківська політехніка та Сумський держуніверситет. Натомість решта університетів втратили місця: Харківський університет, Київський університет ім. Шевченка та Київський політех. Незмінним лишився рейтинг Львівської політехніки.

Аліна Ріжко

483
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.