Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники проводять профілактичні відпрацювання житлового сектора

Рятувальники проводять профілактичні відпрацювання житлового сектора

З метою запобігання пожежам в екосистемах та в помешканнях людей 18 березня працівники Ізяславського РС провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями Топорівської сільської ради. До цієї роботи також сільський голова, соціальні працівники та інспектор поліції, з якими напередодні рейду було проведено роз'яснювальні інструктажі.

Рейдові групи в ході профілактичної роботи відвідали близько 18 будинків та поспілкувалися із 60 жителями Топорівської сільської ради. Основна увага при цьому приділялася соціально незахищеним верствам населення, оскільки саме в домівках цих категорій населення найчастіше стаються пожежі. Рятувальники розповідали людям яких правил безпеки потрібно дотримуватися, щоб не допустити пожежі у власному помешканні, а також нагадали, як правильно діяти, якщо ж уникнути біди не вдалося. Також в ході спілкування фахівці ДСНС нагадали їм про небезпеку спалювання сухої трави, оскільки в таких випадках вогонь часто виходить з-під контролю та може завдати значної шкоди.

Також під час рейду представники рейдових груп значну увагу приділяли горищам та підвалам. Доволі часто люди нагромаджують там непотрібні речі, захаращуючи таким чином приміщення. «Якщо на горищі чи в підвалі виникне пожежа, залишені там речі утворюють значне горюче навантаження та сильне задимлення, що значно ускладнює ліквідацію пожежі,» – розповіли рятувальники людям. Всім людям були роздані пам'ятки з правилами пожежної безпеки, щоб жителі змогли їх краще запам'ятати.

220
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.