Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники навчали дошкільнят правилам безпеки

Рятувальники навчали дошкільнят правилам безпеки

Життя кожної людини безцінне. А якщо ідеться про життя дітей, – усе набуває особливого сенсу. Адже у нашому урбанізованому світі саме на малюків чатує безліч небезпек: електрика, газ та навіть звичайні сірники в невмілих дитячих руках можуть за одну мить перетворитися із хороших друзів на запеклих ворогів. Щоб не трапилось біди, дорослі зобов'язані донести до дітей у доступній для них формі елементарні знання з безпеки життєдіяльності. Саме з такою благородною метою рятувальники проводять зустрічі з підростаючим поколінням.

14 квітня на екскурсію до 13-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали малюки одного з навчально-виховних закладів. Рятувальники ознайомили дітей із основними правилами безпеки життєдіяльності, продемонстрували малюкам пожежно-рятувальне обладнання. Дошкільнята неймовірно зраділи: далеко не щодня трапляється нагода не лише побачити пожежний автомобіль, але й посидіти у ньому, взяти в руки пожежно-технічне обладнання. Позитивних вражень було чимало.

Вогнеборці також нагадали дітям, як поводитися з електричними та газовими приладами, застерегли від небезпечних ігор із сірниками і запальничками. Хочеться сподіватися, що проведення таких заходів з питань безпеки життєдіяльності серед дошкільнят та учнівської молоді допоможе уникнути в подальшому трагедій і зберегти не одне життя.

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області


257
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.