Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки у побуті серед сільських мешканців

Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки у побуті серед сільських мешканців

Ізяславський район: рятувальники нагадують правила пожежної безпеки у побуті серед сільських мешканців Ізяславського району.

На жаль, необережне поводження жителів з вогнем та нехтування ними правилами безпеки продовжує призводити до виникнення пожеж у житловому секторі. Щоб нагадати людям, чим їм загрожує легковажне ставлення до застережень Служби порятунку та до особистої безпеки, рятувальники продовжують проводити роз'яснювальну роботу.

27 травня Ізяславським РС відбулося планове відпрацювання Завадинецької сільської ради. У склад якої входить: с. Завадинці, с. Дібровка, с. Калетинці… Працівники пожежно-рятувальної служби області обійшли подвір'я жителів населених пунктів, у першу чергу, непрацюючих, одиноких, пристарілих, соціально незабезпечених та поспілкувались з господарями, а також роздали застерігаючі листівки з правилами обережного поводження з вогнем, електроприладами, газовим обладнанням та правилами користування пічним опаленням. Учасники рейду переконували громадян відповідально ставитись до вимог пожежної безпеки, не залишати без нагляду малолітніх дітей та навчати їх обережності. Користуючись нагодою, рятувальники попереджали про небезпеку громадян виникнення пожеж у екосистемах району та дотримання правил безпечного перебування коло водойми. Також наголошували рятувальники на обережності при виявленні вибухових пристроїв та боєприпасів часів Другої світової війни.

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.