Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рейди місцями масового відпочинку людей

Рейди місцями масового відпочинку людей

Спекотними весняними днями кількість пожеж у лісах збільшується. Найголовніша причина їх виникнення – це необережне поводження з вогнем. Тому, аби уникнути непоправного, працівники Ізяславського районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області спільно із представниками органів місцевого самоврядування, лісового господарства та правоохоронцями проводять спільні рейди лісовими масивами, а також поблизу водойм.

Зокрема, рятувальники нагадують людям, що перед розведенням вогню вибране місце слід добре розчистити. Розводити багаття забороняється ближче, ніж за 50 метрів до хвойного та за 25 метрів до листяного лісу, а саме вогнище не можна залишати без нагляду. Коли ви залишаєте місце відпочинку, вогонь потрібно загасити, засипати землею чи залити водою. Також необхідно прибрати за собою, оскільки залишені на сонячній галявині пляшки чи уламки скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. А для того, щоб люди краще запам'ятали слова рятувальників, їм вручали листівки та пам'ятки з правилами пожежної безпеки.

Так, цими вихідними поблизу міста Ізяслав в урочищі Бабина гора, в національному парку «Мале Полісся» біля озера Святе рятувальники разом з працівниками ДП «Ізяславськийдержлісгосп» та секторуз питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населеннярайдержадміністрації провели роз'яснювальну роботу серед населення, яке відпочивало в лісовому масиві поблизу водойми. Працівники ДСНС роз'яснили людям як не допустити виникнення пожеж у лісах та правила безпечної поведінки на воді. Громадян застерегли щодо недопущення спалювання сухої трави та вручили пам'ятки застережного характеру. Варто зазначити, що такі рейди проводяться на всій території району. Людиіз розумінням ставляться до цієї важливої роботи і в ході спілкування обіцяють дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі та на воді.

Ізяславський районний сектор ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.