Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення – діє!

Районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення – діє!

Районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення – діє!

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 березня 2013 року № 83/2013-р «Про заходи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в області» в районі розпорядженням від 23 квітня 2013 року № 127/2013-р затверджено склад районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також Положення про районну робочу групу.

Станом на 01 серпня 2016 року проведено 4 засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. На засіданнях розглядались питання, що стосуються рівня заробітної плати та недопущення її виплати у розмірах нижче мінімального розміру, встановленого законодавством. Заслухано 11 керівників підприємств, де виплачується низька заробітна плата та кошти, вивільнені від сплати єдиного соціального внеску, не спрямовані на підвищення заробітної плати працівників.

Проведено аналіз рівня заробітної плати на всіх підприємствах, в установах та організаціях району.Вживаються заходи щодо підвищення рівня заробітної плати, які належать до компетенції районної державної адміністрації.

Здійснено 16 обстежень з метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, 9 із них у юридичних осіб, 7 – у фізичних осіб. За результатами обстежень виявлено 14 порушень трудового законодавства, 2 – податкового законодавства. Притягнуто 2-х осіб до адміністративної відповідальності. Виявлено 34 особи, які працюють без оформлення трудових відносин, серед них 2 особи, які не зареєстровані як суб'єктипідприємницької діяльності. У результаті проведеної роботи зареєстровано 7 суб'єктів підприємницької діяльності, укладено 5 трудових договорів між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками, 25 трудових договорів з найманими працівниками в юридичної особи. Накладено штрафних санкцій на суму 275 тис. грн.

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

125
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.