Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Питання щодо пільгового перевезення громадян району на щоденному контролі райдержадміністрації

Питання щодо пільгового перевезення громадян району на щоденному контролі райдержадміністрації

Питання перевезення пільгових категорій громадян та компенсація за це перевезення є однією із найпроблемніших питань сьогодення.

04 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук провів робочу нараду за участю керівництва районної та міської рад, управління соціального захисту населення, управління фінансів, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

Відкриваючи засідання, Павло Павлович поінформував присутніх про результати обласної тематичної наради, а також про те, що безкоштовне або пільгове перевезення пільгових категорій пасажирів здійснюється на підставі нормативних-правових документів, зокрема законів України та постанов Кабінету Міністрів України. Проте на поточний рік субвенції та дотації з боку держави наразі не передбачені.

Тому дана зустріч спрямована на врегулювання ситуації в районі та пошуку варіантів вирішення проблеми з метою зняття соціальної напруги в суспільстві.

Станом на сьогоднішній день в районі проживають 14834 людей, які відносяться до пільгових категорій населення, у тому числі 4596 чол. в місті Ізяслав. Орієнтовна потреба коштів становить 50 тис.грн. на місяць.

Після тривалого обговорення усіма присутніми було запропоновано кілька раціональних варіантів вирішення порушеного питання, проте всі вони потребують певного обсягу коштів. Тому учасниками засідання вирішено повторно звернутись до органів місцевого самоврядування із клопотанням про виділення коштів із місцевого бюджету для співфінансування районної програми «Турбота» в частині пільгового перевезення. Для міського та сільських голів пропонується приймати відповідні рішення із урахуванням кількості пільговиків, які зареєстровані та проживають на території сільської (міської) ради.

Підсумовуючинараду, Павло Ковальчук зазначив, що справжнім вирішенням даної проблеми має стати компроміс між спроможністю місцевих органів влади забезпечити соціальні гарантії пільгових категорій населення та забезпечення умов сталого фінансування автоперевізників в районі, взаємна терпимість та повага.

236
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.