Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прийняті відповідні рішення з урахуванням інтересів дітей

Прийняті відповідні рішення з урахуванням інтересів дітей

Членами засідання комісії з питань захисту прав дитини прийняті відповідні рішення з урахуванням інтересів дітей

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 09 лютого головою райдержадміністрації Борисом Яцковим було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Відкриваючи засідання, очільник комісії наголосив на необхідності глибокого вивчення питань та прийняття рішень, що стосуються забезпечення захисту прав дітей.

На порядок денний винесено питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема, про надання дозволу на вчинення правочину – укладення договору дарування частини будинку та частини земельної присадибної ділянки, про надання дозволу на оформлення земельних ділянок, котрі розташовані на територіях Топорівської та Новосільської сільських рад.Усі порушені питання вирішено на користь дітей.

Значну увагу приділено питанню доцільності повернення малолітньої дитини, 2012 року народження, її бабусі на період лікування матері дитини. Проте це питання перенесено на наступне засідання комісії.

Крім того членами комісії розглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Попри складну ситуацію в державі захист прав дітей-сиріт, позбавлених батьківських прав, та інших категорій дітей, які мають відповідний статус, був, є і залишається пріоритетом у роботі голови адміністрації – голови комісії з питань захисту прав дітей. Відповідним службам були надані доручення для забезпечення реалізації зазначених прав дітей, розглянутих на засіданні комісії.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

253
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.