Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено профінформаційний семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів»

Проведено профінформаційний семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів»

Велике значення для збереження здоров'я людини має спосіб її життя. Здоровий спосіб життя з точки зору медиків — це гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі. Саме тому Ізяславським центром зайнятості постійно проводяться профілактичні семінари для безробітних громадян.

Нещодавно на базі Ізяславського районного центру зайнятості за участі лікаря сімейної медицини Ізяславської центральної районної лікарні Гусарця Вадима Васильовича був проведений профінформаційний семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів». Семінар був присвячений проблематиці захворюваності на ГРИП та ГРВІ. Лікар охарактеризував основні типи вірусу, клінічні прояви та перші ознаки ураження хворобою. Розповів про особливості та способи лікування, а також наголосив на ускладненнях, які можуть виникнути внаслідок неправильного та самостійного лікування та засобах профілактики. Також лікар повідомив про динаміку епідеміологічної ситуації в Україні та конкретно в нашому районі, крім того навів статистичні дані захворюваності на ГРИП та ГРВІ в різні роки.

Як стверджують учасники семінару, захід був корисним та пізнавальним, адже від інформації, яку вони почули, залежить успішність їхньої професійної реалізації.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

245
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.