Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено огляд

Проведено огляд

Останнім часом почастішали випадки неконтрольованого спалювання сухої трави та сміття на узбіччях доріг, в лісових масивах, на полях підприємств. Такі пожежі можуть призвести до пошкодження розташованих поруч будівель, аварійних відключень повітряних ліній електропередач, зв'язку а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв'язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Одним із останніх прикладів чого є виникнення 05 квітня 2016 року пожежі сміття та трави на території Лютарської сільської ради поблизу лісових насаджень ДП «Ізяславське лісове господарство». Тільки завдяки зусиллям добровільної пожежної дружини ДП «Ізяславське лісове господарство» дало змогу запобігти пожежі лісу Державного лісового фонду.

Робочою групою у складі працівників районної державної адміністрації, Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, ДП «Ізяславське лісове господарство», відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі проведено обстеження місця виникнення пожежі. Після чого було проведено оперативну нараду під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації під час якої було вирішено звернутись до правоохоронних органів та Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області з метою встановлення причин пожежі та притягнення винних до відповідальності за порушення правил пожежної безпеки.

Шановні громадяни запам'ятайте ліси – одне з головних багатств держави. Вони попереджаютьерозію ґрунту та рух піску. Вони є легенями планети Земля.

Легковажна поведінка людей під час відпочинку в лісі або лісосмугах призводить до їх перетворення у смітники та навіть до знищення вогнем.

Пам'ятайте!

у лісі забороняється розпалювати вогонь;

потрібно утримуватися від паління. Будь-який вогонь, а також цигарки необхідно гасити водою;

забороняється ламати дерева та гілки, руйнувати грибниці, обдирати кору з дерев та кущів, лякати та ловити диких тварин і птахів;

до виходу з лісу потрібно прибрати після себе сміття.

При виявленні пожежі:

якщо вогонь незначний, треба вжити заходів щодо його гасіння водою, ґрунтом, піском або шматком тканини;

якщо вогонь великий – тікайте з лісу проти вітру;

у будь-якому випадку необхідно вжити заходів щодо найшвидшогоповідомлення підрозділів пожежної охоронизателефоном «101».

266
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.