Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для молоді, в тому числі учасників АТО

Військова служба за контрактом – це один з варіантів зайнятості особи. Сьогодні, як ніколи, це питання є досить актуальним. Завдання служби зайнятості полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш поінформованими стосовно відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом, служби у військовому резерві, а також допомогти визначитися з тим, чи готові вони до служби в Збройних Силах України.

У рамках виконання угоди про співпрацю Ізяславського військового комісаріату та Ізяславського районного центру зайнятості нещодавно в приміщенні Ізяславського районного центру зайнятості було проведено профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для молоді, в тому числі учасників АТО, на який були запрошені заступник військового комісара – начальник відділення консультування Лисай І.М., капітан Довгалюк А.С. та провідний спеціаліст відділення комплектування Безимська І.А. Вони розповіли про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом та її переваги та перспективи, надали інформацію про умови прийняття на військову службу за контрактом та процедуру відбору громадян.

Під час семінару відбулася презентація професій, які затребувані в Збройних силах України, а також безробітних ознайомили із спеціальностями, які можна отримати на військовій службі. Представники військового комісаріату наголосили на пільгах та гарантіях для учасників антитерористичної операції, а також на грошовому забезпеченні військовослужбовців. Усі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації та відповіді на поставлені запитання.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

210
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.