Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Профілактичний рейд в місцях масового відпочинку на воді

Профілактичний рейд в місцях масового відпочинку на воді

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, 9 червня працівники ДСНС Ізяславського району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням на пляжі міста Ізяслав на річки Горинь.

Під час рейду рятувальники пояснили громадянам важливість дотримання правил безпеки, розповіли, що під час відпочинку на воді забороняється розпивати спиртні напої, адже людина у нетверезому стані не може чітко скоординувати власні дії, що може призвести до біди.

Окремо рятувальники звернулися до батьків, які відпочивали поблизу водойми разом з дітьми. Надзвичайники наголосили на необхідності постійного контролю за дітлахами, оскільки дитяча поведінка є непередбачуваною, а під час купання на водоймах це особливо небезпечно. До того ж, не можна дітворі дозволяти самостійно ходити до озера чи річки, особливо, якщо дитина не вміє плавати.

Разом із цим, рятувальники закликали всіх людей відпочивати лише у спеціально визначених для цього місцях. Для того, щоб відпочивальники краще запам’ятали слова рятувальників, їм вручили листівки з правилами безпеки.

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

145
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.