Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Профілактичні бесіди

Профілактичні бесіди

З початку 2016 року на території Ізяславського району виникло 3 пожежі. У зв'язку з цим, для запобігання виникненню пожеж та загибелі на них людей, працівники Ізяславського районного сектору проводять відпрацювання населених пунктів району.

Так, 6 січня 2016 року працівниками районного сектору спільно з соціальними робітниками було проведено відпрацювання Мислятинської сільської ради щодо дотримання правил пожежної безпеки в житловому секторі з подвірним обходом помешкань громадян. З метою профілактики, рятувальники ознайомили мешканців із правилами пожежної безпеки, основними причинами виникнення пожеж у житловому секторі, навчили правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, а також розповсюджували листівки та пам'ятки на протипожежну тематику.

На завершення рейду рятувальники звернули увагу господарів житлових будинків на недоліки та організували роботу щодо їх усунення працівниками соціальних патрулів.

Шановні громадяни! Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре закликає: дотримуйтесь правил пожежної безпеки у своїх помешканнях, а в разі виникнення пожежі дійте впевнено та послідовно, щоб перегородитишлях розлюченому полум'ю.

254
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.