Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Профілактична робота із мешканцями села Поліське

Профілактична робота із мешканцями села Поліське

18 червня працівники Ізяславського районного сектору Управління ДСНС вирушили у рейди, щоб провести профілактичну роботу із мешканцями села Поліське. Місцевих жителів вогнеборці навчали, як запобігти загоранням в побуті, яких правил слід дотримуватись під час відпочинку, щоб не спричинити пожежі в екосистемах. Окрім цього, під час спілкування рятувальники наголошували батькам на необхідності навчання правил безпечної поведінки своїх дітей.

Фахівці Головного управління нагадали основні причини виникнення загорань в побуті – коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових установок та електроприладів, необережність під час куріння тощо, вказали наслідки таких пожеж і принагідно пояснили громадянам, як діяти під час пожежі в домі.

Також рятувальники роз'яснили, чому під час відпочинку в лісі не можна розводити багаття поблизу дерев, залишати його непогашеним після себе, кидати недопалки у лісових масивах та залишати сміття. Працівники Служби порятунку звернулися до мешканців краю, щоб люди ніколи не ігнорували протипожежних правил та свідомо ставилися до заходів із запобігання виникненню пожеж.

Співрозмовникам рятувальники вручили листівки попереджувального змісту, аби почуті правила мешканці змогли поширювати й надалі серед громадян.


Ізяславський РС ГУ ДСНС

України у Хмельницькі області

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.