Пробне ЗНО відбулося, на черзі – основне

image

Цього року відбулись дві сесії пробного тестування. 2 квітня проведено тестування із загальнообов'язкового предмета – української мови і літератури, а 9 квітня — з інших навчальних предметів: географії, хімії, біології, іноземної мови, фізики, математики та історії України на власний вибір випускників. Пункт пробного тестування облаштували на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, де було максимально відтворено умови та технологію проведення ЗНО.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії тестування.

Випробовували свої сили одинадцятикласники, котрі пройшли відповідну процедуру реєстрації.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання було видано інформаційний бюлетень з відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Тестування відбулося на належному рівні, з дотриманням усіх правил та вимог. Учасники змогли оцінити навчальні досягнення з того чи іншого предмету та виявити недоліки підготовки, а також відчути атмосферу серйозного випробування, яка чекає їх уже в травні, під час проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

0
12.04.2016

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.