Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пробне ЗНО відбулося, на черзі – основне

Пробне ЗНО відбулося, на черзі – основне

Цього року відбулись дві сесії пробного тестування. 2 квітня проведено тестування із загальнообов'язкового предмета – української мови і літератури, а 9 квітня — з інших навчальних предметів: географії, хімії, біології, іноземної мови, фізики, математики та історії України на власний вибір випускників. Пункт пробного тестування облаштували на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, де було максимально відтворено умови та технологію проведення ЗНО.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії тестування.

Випробовували свої сили одинадцятикласники, котрі пройшли відповідну процедуру реєстрації.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання було видано інформаційний бюлетень з відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Тестування відбулося на належному рівні, з дотриманням усіх правил та вимог. Учасники змогли оцінити навчальні досягнення з того чи іншого предмету та виявити недоліки підготовки, а також відчути атмосферу серйозного випробування, яка чекає їх уже в травні, під час проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

371
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.