Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Про запобігання виникнення пожеж в культових спорудах Ізяславського району

Про запобігання виникнення пожеж в культових спорудах Ізяславського району

У зв'язку із наближенням Пасхальних свят для запобігання виникнення пожеж у культових спорудах Ізяславські рятувальники провели профілактичні та застережливі заходи щодо недопущення вогняної стихії у храмах району.

Рятувальники розповіли настоятелям про випадки пожеж в районі, причинами яких переважно є людська необережність у поводжені з вогнем, настійно наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та під час богослужінь, адже інколи мала іскра може стати причиною великої пожежі.

Також рятувальники звернули увагу на важливість забезпечення релігійних закладів первинними засобами пожежогасіння та системами протипожежної автоматики.

Священики добре розуміють цю проблему, тож у конфесіях навчають своїх парафіян бути завжди обачними, уважними до власної безпеки та безпеки ближнього свого, застерігають від необережного поводження з вогнем. Особливо це актуально напередодні великого християнського свята, за величністю обряду не забувати про дотримання правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними під час користування відкритим вогнем, після закінчення Богослужіння вимикати електричні прилади та гасити свічки. Також вогнеборці вручили священнослужителям застережливі листівки.

Ці правила пожежної безпеки захистять храми від вогню і не затьмарять свята бідою, а також збережуть найвищу цінність, даровану Богом, – людське життя.

249
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.