Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2016 рік на території Ізяславської міської ради

Про встановлення місцевих  податків та зборів на 2016 рік на  території Ізяславської міської ради

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я№ 2

сьомої сесії Ізяславської міськоїради сьомого скликання

від 23березня 2016 року

Про внесення змін до рішення

«Про встановлення місцевих

податків та зборів на 2016 рік на

території Ізяславської міської ради»

Розглянувши звернення ПП «Ізяславський хлібозавод», ПП «Експрес», ТОВ «Б-АРС ОІЛ», ПП «Агропромзахід», керуючись ст. 143Конституції України, Податковим Кодексом, п.4 Розділу ІІ Прикінцеві положення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», п.24 ст.26, ст. 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Ізяславська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Додаток 3 «Положення про плату за землю» рішення сімдесят четвертої сесії міської ради 6 скликання № 14 від 10 липня 2015 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2016 рік», а саме: в підпункті 5.1. пункту 5 слова і цифри «3 відсотки» змінити на «2 відсотки»

2. Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування у місцевих друкованих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради (у випадку технічної неможливості – на сайті Ізяславської районної ради) не пізніше як у десятиденний термін з дня його прийняття та підписання.

3. Дане рішення направити в Ізяславське відділення Славутської ОДПІ.

4. Контроль завиконанням рішення покласти на постійнукомісію з з питаньпланування бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та приватизації (голова комісії – Паньковський В.С.).

Міський голова В.І.Корнійчук

337
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.