Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Презентація книги в Ізяславській центральній районній бібліотеці

Презентація книги в Ізяславській центральній районній бібліотеці

Нещодавно в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбулась презентація книги християнської поезії «Добровість» Олійника Володимира Григоровича – поета, керівника обласної організації «Український клуб», голови Хмельницької міської літературної спілки «Поділля», члена правління Всеукраїнського громадського об'єднання «Український клуб», уродженця с. Лугове Ярмолинецького району Хмельницької області. Видавець книги – ВГО «Український клуб» – 2015, наклад – 500 примірників.

На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, директор Ізяславського історико-краєзнавчого музею Людмила Левицька, вчителі навчальних закладів міста, працівники будинку культури та районної бібліотеки, а також представники місцевих засобів масової інформації.


Захід розпочала в.о.директора центральної районної бібліотеки

із розповіді про життєвий і творчий шлях письменника та запросила до слова Володимира Григоровича. Автор зауважив, що є дуже символічним те, що книга християнської поезії вперше презентується в день великого християнського свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Поетична збірка «Добровість» стане коштовною скарбничкою для вчителів (особливо християнської етики), для батьків та всіх небайдужих до долі Батьківщини, до розвитку її культури та духовності.

Також під час зібрання були презентовані збірочки Оксани Загаєвської – поетеси із с.Плужне Ізяславського району.

По закінченню заходу на згадку про приїзд в Ізяслав для Володимира Олійника була подарована книга Василя Кравчука «Пам'ять коренів роду».

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

271
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.