Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники Ізяславщини долучилися до онлайн-марафону "По всій Україні звучать Шевченкові слова"

Представники Ізяславщини долучилися до онлайн-марафону "По всій Україні звучать Шевченкові слова"

10 березня Ізяславська центральна районна бібліотека долучилася до міжрегіонального онлайн-марафону «По всій Україні звучать Шевченкові слова». Його організатором вступила Лариса Лаптєва, завідуюча бібліотекою села Грем'яче із Рівненської області. На заклик приєдналися до онлайн-марафону і озвучили чудові поезії Тараса Шевченка, які й сьогодні є дуже актуальними та навіть пророчими, бібліотечні працівники і читачі ізРівненської, Хмельницької, Закарпатської, Херсонської, Запорізької Харківської, Полтавської областей та міста Київ.

Як зазначають самі організатори, звичайно, що були окремі технічні моменти і дехто не зміг прозвучати в ефірі досить добре або не зміг повноцінно стати учасником заходу. Є моменти, які не залежать від нас… Але не дивлячись ні на що, саме проект «По всій Україні звучать Шевченкові слова» об'єднав щирих шанувальників творчості Великого Кобзаря.

Ізяславську бібліотеку представив один із переможців літературного конкурсу на краще читання поезії Шевченка, який пройшов 9 березня, учень 8-го класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука Артем Андрощук.

В.Кучерук за матеріалами Ізяславської

центральної районної бібліотеки

350
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.