Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Правоохоронці з'ясовують обставини загибелі ув'язненого виправної колонії

Правоохоронці з'ясовують обставини загибелі ув'язненого виправної колонії

Правоохоронці з'ясовують обставини загибелі ув'язненого у виправній колонії

Після отримання тяжких тілесних ушкоджень у Шепетівській виправній колонії № 98 в с. Кліментовичі у лікарні помер 30-річний засуджений. Слідчі наразі з'ясовують усі обставини події.
5 червня о 13.25 годині до чергової частини Шепетівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в лікарні Шепетівської виправної колонії № 98 в с. Кліментовичі помер 30-річний засуджений, який був доставлений туди із загальної камери. Попередньо у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, набряк головного мозку та внутрішню кровотечу. Труп направили на судово-медичну експертизу.
Уродженець міста Хмельницького був засуджений до позбавлення волі за вчинення крадіжок і грабежів на термін 7 років і 3 місяці та з 2011 року відбував покарання у колонії.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Наразі слідчі працюють на місці злочину і з'ясовують усі обставини події.


Сектор комунікації ГУ Національної поліції
в Хмельницькій області

118
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.