Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Податкова службав Ізяславському районі працює!

Податкова службав Ізяславському районі працює!

Оперативними працівниками Державної фіскальної служби Хмельничини 6 травня 2016 року на території району викрито факт незаконного функціонування підпільного цеху з розливу та продажу алкогольного сурогату. В ході проведення огляду місця вчинення правопорушення виявлено та вилучено з протиправного обігу понад дві тисячі літрів алкогольних напоїв. Підрозділом податкової міліції проводяться заходи щодо притягненнявинних осіб до адміністративної відповідальності за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зазначеною статтею відповідальність запровадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, передбачена в розмірі від сімнадцяти до тридцяти чотирьох тисяч гривень. При повторному допущенні зазначеного порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі від тридцяти чотирьох до вісімдесяти п'яти тисяч гривень. Крім того підлягає конфіскації виготовлена продукція, знаряддя виробництва та сировина.

На сьогодні найбільш проблематичними щодо мінімізації податків та сплати їх взагалі, в тому числі із виплат зарплати, залишаються сфера автоперевезень, торгівлі та надання послуг з ремонту автомобілів. У зв'язку з цим роботодавцям варто ще й знати про відповідальність за використання найманої праці без трудового договору, виплату заробітної плати без нарахування та сплати ЄСВ, яка визначена штрафом у розмірі 30-ти мінімальних зарплат (на даний час 43 тисячі 500 гривень) за кожного працівника, щодо якого вчинено порушення.

Тож фахівці фіскальної служби сподіваються, що такі упереджувальні заходи зупинять несумлінних платників та працедавців від здійснення підприємницької діяльності без сплати податків та виплат найманим працівникам заробітної плати у «конвертах». Зрештою, сьогодні досить вагомим стає громадський вплив на порушення соціальних прав працівників та спонукання керівників господарюючих суб'єктів до сумлінної сплати податків.

Прес-служба Ізяславського відділення Славутської ОДПІ

126
RSS
Гость
18:43
Інфа просто а… хуеть! Чому нормальною, українською мовою не можна написати, що І.К. взяли за ж… опу під час виготовлення шмурдяку??? А то якась пустопорожня бредятіна про різну х… ню та ще і перевізників сюди припрели! О то вже «незалежна» журналістіка!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.