Підготовка до Дня Святого Миколая

image

День Святого Миколая – одне з найочікуваніших та найбажаніших свят української дітвори. Цього дня вони чекають з великим нетерпінням, адже зранку, під подушкою, знаходять подарунки, які чемним діткам приносить Миколай.

На жаль, не в кожну родину може завітати Святий Миколай. Томув сучасні часи з'явилась добра традиція – саме у день Святого Миколая опікуватись сиротами, знедоленими дітьми, дітками із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, даруючи їм іграшки та солодощі.

11 грудня 2015 року до Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітали «помічники Святого Миколая» — учні 1-5 класів Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 4, ім. В.Кобернюка на чолі з педагогом-організатором Великою-Яцюк О.О. У школі проводилась благодійна акція до Дня Миколая по збору подарунків для діток із малозабезпечених та неповних сімей, сімей, де батьки через низку обставин не можуть створити атмосферу свята в родині.

Учніпринесли чудові подарунки (м'які іграшки, ляльки, машинки, дитячі книжечки), завдяки яким дітвора із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, зможе відчути свято у своїй оселі. А вже спеціалісти Ізяславського РЦСССДМ забезпечать доставку подарунків для дітвори міста та Ізяславського районунапередодні дня Миколая та новорічних свят.

Дуже приємно, що діти долучаються до такої благородної мети, беручи участь у подібних акціях. Завдяки цьому вони дарують частинку свого серця та тепла іншим. Адже у такий нелегкий для України час ми повинні як ніколи бути згуртовані і підтримувати один одного…

0
15.12.2015

1 коментар

Олена
15.12.2015 19:45
+1
Було б чудово, що б у такій акції брали участь не тільки учні 1-5-х класів, а й усі бажаючі нашого міста, які мають змогу порадувати діток із малозабезпечених сімей та дітей сиріт.
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.