Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підготовка до Дня Святого Миколая

Підготовка до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найочікуваніших та найбажаніших свят української дітвори. Цього дня вони чекають з великим нетерпінням, адже зранку, під подушкою, знаходять подарунки, які чемним діткам приносить Миколай.

На жаль, не в кожну родину може завітати Святий Миколай. Томув сучасні часи з'явилась добра традиція – саме у день Святого Миколая опікуватись сиротами, знедоленими дітьми, дітками із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, даруючи їм іграшки та солодощі.

11 грудня 2015 року до Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітали «помічники Святого Миколая» — учні 1-5 класів Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 4, ім. В.Кобернюка на чолі з педагогом-організатором Великою-Яцюк О.О. У школі проводилась благодійна акція до Дня Миколая по збору подарунків для діток із малозабезпечених та неповних сімей, сімей, де батьки через низку обставин не можуть створити атмосферу свята в родині.

Учніпринесли чудові подарунки (м'які іграшки, ляльки, машинки, дитячі книжечки), завдяки яким дітвора із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, зможе відчути свято у своїй оселі. А вже спеціалісти Ізяславського РЦСССДМ забезпечать доставку подарунків для дітвори міста та Ізяславського районунапередодні дня Миколая та новорічних свят.

Дуже приємно, що діти долучаються до такої благородної мети, беручи участь у подібних акціях. Завдяки цьому вони дарують частинку свого серця та тепла іншим. Адже у такий нелегкий для України час ми повинні як ніколи бути згуртовані і підтримувати один одного…

314
RSS
Гость
20:45
+1
Було б чудово, що б у такій акції брали участь не тільки учні 1-5-х класів, а й усі бажаючі нашого міста, які мають змогу порадувати діток із малозабезпечених сімей та дітей сиріт.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.