Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Під час наради правоохоронці підвели підсумки роботи за перше півріччя 2016 року

Під час наради правоохоронці підвели підсумки роботи за перше півріччя 2016 року

Під час наради правоохоронці підвели підсумки роботи за перше півріччя 2016 року

В Ізяславському відділенні поліції Славутського відділку ГУ НП України в Хмельницькій області відбулась підсумкова нарада за перше півріччя 2016 року під керівництвом очільника відділу Олександра Паламарчука.

У засіданні взяли участь заступник начальника ГУНП України в Хмельницькій області – начальник кримінальної поліції полковником поліції Василь Остапчук, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, міський голова Валентина Корнійчук та заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Вітрук.

Було заслухано питання щодо стану оперативно-службової діяльності, озвучено динаміку в боротьбі зі злочинністю, а також стан ефективності протидії правоохоронних органів злочинним проявам всіх напрямків. Крім того звернуто увагу на прорахунках і недоліках в роботі підрозділу, а також шляхи їх вирішення.

Керівництво району та міста висловило присутнім правоохоронцям подяку за співпрацю.

Підбиваючи підсумки — учасниками наради визначено пріоритетні напрямки роботи щодо боротьби зі злочинністю, виконання яких дозволить досягнути позитивних результатів роботи. Також наголошено, що для підвищення ефективності роботи відділення поліції необхідна тісна співпраця з громадськістю та населенням.

За матеріалами Ізяславського ВП Славутського відділку

ГУ НП України в Хмельницькій області

124
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.