Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пенсія чоловікам трактористам-машиністам на підприємствах сільського господарства

Пенсія чоловікам трактористам-машиністам на підприємствах сільського господарства

Чоловікам трактористам-машиністам, які безпосередньо зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, на інших підприємствах сільського господарства, пенсії призначають після досягнення 55 років, за наявності 20 років роботи трактористом і за наявності загального стажу роботи від 25 років 6 місяців до 30 років (залежно від часу звернення з приводу призначення пенсії).

До трактористів-машиністів, безпосередньо зайнятих у виробництві сільськогосподарської продукції, належать працівники, яких оформлено на роботу трактористами-машиністами та які мають відповідні посвідчення, постійно працюють на тракторах та інших самохідних сільськогосподарських машинах протягом повного сезону сільськогосподарських робіт у рослинництві або тваринництві.

Трактористам-машиністам, які відпрацювали повний польовий період на тракторах та інших самохідних сільськогосподарських машинах весь рік, роботи зараховують у стаж, який дає право на пільгове пенсійне забезпечення й у тому разі, якщо в міжпольовий або міжсезонний період вони виконували інші роботи настаціонарних і причепних установках та агрегатах, з ремонту сільськогосподарської техніки, на тваринницьких фермах тощо.

У разі звернення тракториста-машиніста з приводу призначення пенсії на пільгових умовах адміністрація (правління) господарства подає в органи Пенсійного фонду довідку про стаж роботи, який дає право на пільгове пенсійне забезпечення. Довідку видають на підставі первинних документів, котрі зберігають у господарстві та які підтверджують виконання згаданих вище робіт. Якщо підприємство ліквідовано без визначення правонаступника, пільговий стаж підтверджують відповідні комісії, котрі діють при головних управліннях Пенсійного фонду України в областях.

186
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.