Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Патріотичне виховання

Патріотичне виховання


Сьогодні доволі гостро постало питання патріотичного виховання. Звичайно ж, якщо дитині ще з дитячих років нав'язувати те, яка її держава «нікчемна» та «неспроможна», з такого чада явно не виросте чоловік, який любитиме і поважатиме свою державу. Тому, молоді батьки, намагайтесь приділяти увагу інтересам та розвитку своїх дітей, привчайте з самого дитинства любити та поважати Батьківщину. Ось декілька основних порад патріотичного виховання:

  • 1.Розповідайтедитині більше про красу своєї Батьківщини, родючість грунтів, чарівність степів та велич наших гір. Це допоможе візуально розвинути любов до наших земель. Україна — дуже красива та багатогранна держава.
  • 2.Розповідайте дітям історії продавніх козаківта князів Київської Русі, їхні славетні подвиги та перемоги, про які знають у всьому світі. Змалечку прививайте дітям цікавість до історії та культури нашого народу. Тоді дитина розумітиме, що українці — це сильна нація.
  • 3.Намагайтесь обмежити (обмежити, не забороняти) перегляд російських серіалів та телепередач, в яких явно видно проросійську пропаганду. Не потрібно дитині з раннього віку замилювати очі чужою культурою.
  • 4.Більше розмовляйте українською, показуйте, яка наша мова милозвучна та красива. Слухайте хорошу українську музику, підтримуйте наш кінематограф. Будьте прикладом для своїх дітей, покажіть, що україньске — це стильно.
  • 5.Привчайте з раннього віку любити Україну, якою вона є. Дайте зрозуміти, що наша держава гідна значно більшого, ніж маєзараз. Якщо діти будуть запитувати, чому в країні такий безлад, то потрібно пояснити, що це не Україна є слабкою та неспроможною державою, а це «дядьки, які правлять» у нас не завжди мудрі, і саме через них у нас біда в країні та громадянська війна на сході.

Все залежить від батьків та виховання. У ранньому віці набагато легше полюбити свою Батьківщину, ніж у дорослому, тому треба виховувати це почуття у дітей вже з самого їхнього дитинства. Але навіть якщо ви самі не дуже навчені цьому, то старайтесь, змінюйтесь, це ніколи не пізно. Почніть цікавитись історією, культурою, поважайте традиції, підтримуйте українське та не будьте байдужими. Розпочніть з самих себе, і можливо, змінивши себе, колись ви зможете змінити інших.

Ми — сильні. Ми — незламні. Ми — українці.

То ж будьмо Справжніми Патріотами своєї держави!

251
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.