Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Оголошення про реєстрацію народження дітей

Оголошення про реєстрацію народження дітей

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5, у Ізяславській центральній районній лікарні запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ізяславського районного управління юстиції документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.

З цього питання працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ізяславського районного управління юстиції здійснюється виїзний прийом громадян у Ізяславській центральній районній лікарні(вул. Хмельницького, 47)

вівторок, четвер з 12-00 до 13-00 год. та з 14-00 до 15-00 год.

Видача свідоцтва про народження проводиться:

по прийнятих документах наступного дня після прийняттяз 09-00 до 11-00 год.

Також заяву про державну реєстрацію народження можливо подати протягом місяця з дня народження дитини (ст. 144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до відділудержавної реєстрації актів цивільного стану Ізяславського районного управління юстиції (м.Ізяслав, вул. Жовтнева, 16А).

Державна реєстрація народження проводиться безкоштовно за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем її народження або за місцем проживання батьків. У разі смерті батьків або неможливості для них з інших причин зареєструвати народження дитини державна реєстрація провадиться за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров'я, в якому народилася дитина або в якому на цей час вона перебуває.

Одночасно з заявою про державну реєстрацію народження подаються:

а) медичнесвідоцтвопро народження(форма N 103/о, затверджена наказом Міністерстваохорониздоров'яУкраїни від 08.08.2006 № 545), що видається закладами охорони здоров'я, деприймаються пологи;

б) паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, що посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред'явлений, то орган державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державної реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб.

в) паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, у разі, якщо державна реєстрація народження провадиться не батьками, а іншою особою;

г) документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини). За відсутності свідоцтва про шлюб підтвердженням зареєстрованого шлюбу може бути відмітка про його державну реєстрацію в паспортах або паспортних документах матері та батька дитини.

Про факт державної реєстрації народження видається Свідоцтво про народження. Якщо при державній реєстрації народження дитини відомості про батька внесені за вказівкою матері, то також видається витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!! Несвоєчасна без поважної причини державна реєстрація батьками народження дитини тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 212¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Додатково інформацію можна отримати за контактним телефоном відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ізяславського районного управління юстиції — 4-22-74.

330
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.