Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Оголошення!

Оголошення!

Міністерство комерції Китайської Народної республіки запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD).

Обов'язкові вимоги для відбору учасників навчальних програм:


-бути державними службовцями або працівниками університетів, дослідницьких інститутів, працювати у ЗМІ, або громадських організаціях;

-мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);

-бути віком до 45 років на момент подачі заявки;

-мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS-рівень 6,0 і вище) відповідно до вимог програм.

Для участі у конкурсі необхідно: зареєструватись он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org.; подати відповідний пакет документів до Департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку.

Пакети документів у паперовому вигляді просимо подати до Департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку не пізніше 31.05.2016 року.

Особливу увагу звертаємо на той факт, що оскільки така стипендія пропонується китайською стороною для представників усіх країн світу, у разі зацікавленості, просимо здійснити якнайшвидше реєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати в паперовому вигляді усі необхідні документи.


Управління інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

134
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.