Обговорення щодо присвоєння вулицям та провулкам міста Ізяслав імен загиблих учасників АТО.

image

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо присвоєння вулицям та провулкам міста Ізяслав імен загиблих учасників АТО.

1. Організатор громадського обговорення:

Виконавчий комітет Ізяславської міської ради.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про перейменування:

вулиці Лермонтова на вулицю Юрія Цісарука;

вулиці Свободи (Станіславського) на вулицю Олександра Кушнірука;

провулка Новосільського на провулок Василя Кобернюка;

вулиці Жовтневої на вулицю Миколи Микитюка.

3. Суб'єкт, що вніс пропозицію щодо присвоєння вулицям міста імен загиблих учасників АТО:

Громадська організація «Ізяславська районна спілка воїнів – учасників антитерористичної операції»

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 14 квітня 2016 року до 14 липня 2016 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій щодо присвоєння вулицям міста імен загиблих учасників АТО, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300 м. Ізяслав вул. Незалежності, 43 Ізяславська міська рада

5-01-10, 4-21-36 електронна пошта: iz.mr@ukr.net

6. Форма громадського обговорення:

Електронна консультація

7. Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Попко Наталія Анатоліївна, секретар міської ради

Цись Олександр Васильович, керуючий справами (секретар) виконкому

8. Подання пропозицій і зауважень за формою:

Прізвище,ім'я, по-батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради http://izyaslav.miskrada.org.ua у розділі «Новини» та тижневику «Партнер» не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.


0
14.04.2016

13 коментарів

Андрій
14.04.2016 10:46
Навіщо взагалі було переіменовувати вулицю Станіславського
Оля
14.04.2016 21:14
А навіщо ще продовжувати перейменування вулиць? Може вже досить. Ініціатори мабуть, ще не стикались з фінансовими витратами пов«язаними з перейменуванням вулиць!
Надія
15.04.2016 11:12
Про які витрати може іти мова, коли по Законодавству ЧОРНИМ ПО БІЛОМУ НАПИСАНО — можна взагалі не змінювати паперів, не перербляти документів, а при потребі зміни документації, ВСЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ АВТОМАТИЧНО, БЕЗ ПРОПЛАТ ГРОМАДЯНАМИ ЗА ЗАГАЛЬНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ… НА ВАРТОСТІ ПОСЛУГ НОТАРІУСА ЦЕ НЕ ПОЗНАЧАТИМЕТЬСЯ: ПОКУПЕЦЬ І ПРОДАВЕЦЬ ПЛАТИТИМУТЬ ТАКУ Ж СУМУ, ЯК БИ І НЕ МІНЯЛАСЬ НАЗВА ВУЛИЦІ, А ПРОСТО ЗДІЙСНЮВАЛАСЬ купівля -продаж
Світлана
15.04.2016 14:43
Тільки, чомусь, тим хто з цим зіткнувся, платити прийшлося
Надія
17.04.2016 12:17
при любій куплі-продажі проплата є — за іншу назву не платиться вище, лише звичайна сума за нотаріальні послуги, як би і не мінялось нічого…
Микола
15.04.2016 14:47
Навіщо щось міняти
Надія
17.04.2016 12:15
А ТИ ПОХОРОНИ СВОГО СИНА. ЩО ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ ТАМ. НА СХОДІ. може зрозумієш ТОДІ причину зміни…
Саша
17.04.2016 15:18
Іменами наших героїв можна називати нові вулиці, можливо тобі в суспільстві буде менше суперечок
Надія
17.04.2016 22:17
Нові вулиці можуть утворюватись завдяки заможним жителям, що мають кошти на будівництво домівок… А У НАШОМУ РІДНОМУ іЗЯСЛАВІ АЖ НА 4 НОВИХ ВУЛИЦІ НАБЕРЕТЬСЯ ДОБРЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ЛЮДЕЙ, ЩОБ САДИБИ МОГЛИ СОБІ БУДУВАТИ!!! ЛЮДИ, ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМО ТОВКТИ ВОДУ В СТУПІ — хто не зрозумів іще, що віддавши молоде життя ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ВЖЕ ЗАСЛУЖИЛИ ЖИТИ В РІДНОМУ МІСТІ НА ВІКИ, пропоную поїхати на передову хоча б на один місяць — ПОПРОБУЙТЕ НЕ В 3-ій ЛІНІЇ ОБОРОНИ ПОСИДІТИ, А В САМОМУ ПЕКЛІ — НА ПЕРЕДОВІЙ, а краще не самим туди іти Україну захищати, а синів своїх відправте… Перестаньте вже дурниці писати, — імена полеглих мають лишитися в назвах рідних їхніх вулиць. БО ВОНИ ЗА ЦІ ВУЛИЦІ ПОЛЯГЛИ....І за нас із Вами! Пам'ять про них не житиме в їх дітях, внуках, бо їх не буде — вони ВЖЕ ЗАГИНУЛИ! Сидячи в «НАДІЇ», «фАНАТІ» ЧИ ДЕ-ІНДЕ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ЩО ВОНИ ВЖЕ НЕ ЗМОЖУТЬ ТАМ ПОСИДІТИ…
оксана
23.04.2016 00:39
Не розумію для чого перезивати вулиці, наче якась мода почалась на Україні))) Звичайно хлопців жалко та як би під час Другої Світової війни почали називати вулиці кожним воїном? Розумію, коли б зробити воїнам АТО пам'ятник чи обладнати якесь певне місце пам'яті героїв. Краще б сім'ям їх допомогли фінансово, морально, психологічно… батькам загиблих воїнів забезпечили надійну старість.
Фархад
30.04.2016 08:26
Враховуючи що кожна влада переписує історію, на мою думку, недоцільно називати вулиці іменами… нехай будуть Абрикосові та Виноградні, як в пісні Антонова… а пам*ять про загиблих виразити в інший спосіб
Інна
11.05.2016 09:01
+2
Микола Микитюк за пів року на Сході побував в самих найспекотніших бойових точках зіткнення вогню, пройшов самісіньке пекло. А в останні дні свого молодого життя був з високою температурою, з простудою в болоті, багнюці на передовій, перевозив поранених, був в окопах по коліна в воді. Він не просився в тил, не відсиджувався в сховищах, в бліндажах. Його слова були: «Хто, як не ми???» В свої 22 роки він любив Україну понад усе. Хотів жити, кохати, обороняти свій народ. І він не заслуговує на вічну пам'ять??? В його батьків навіть нащадків не лишилось — був одною дитиною в сім'ї. То нехай хоча б спогади та наша пам'ять про героя лишиться. Героям Слава!!!
олег
11.05.2016 23:01
Шаную і вклоняюсь перед тими хто віддав своє життя за Україну. Пропоную назвати вулицю Жовтневу-вулиця Героїв АТО з спорудженням меморіалного комплексу всім загиблим героям Ізяславськаго району. Це буде справедливо.(війна ще не закінчилась, в нас є пропавші безвісті, пройдуть роки і влада не взмозі змінювати назву вулиці при наявності меморіалу.
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.