Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою

Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою

1 червня – це не просто перший день літа, це день, коли весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Він наповнений дитячим сміхом та радістю. Саме в цей час усі дії влади спрямовані на те, щоб подарувати дітям ту частинку щастя, на яку вони заслуговують. Хоча й інколи цього буває замало.

У нашому місті було проведено святковий концерт, який залишив приємний слід у серці кожної дитини. Тому, що саме цього року до нас завітав один із найвідоміших хореографів Амадор Лопес. Він провів з усіма бажаючими майстер-клас, завдяки якому, цей день став просто незабутнім. Також діти мали можливість безкоштовно провести час на батутах, кататись на машинках та зробити собі тату. Було проведено багато різних конкурсів (дитячих візочків, малюнку на асфальті та ін..).

За підтримки Андрія Шиньковича, певна кількість дітей мала змогу поїхати до м.Городок, аби прийняти участь у масовому заході «Майданс».


Спочатку на дітей чекала розважальна програма: святковий концерт, конкурс малюнків на асфальті. Потім була проведена генеральна репетиція флеш-мобу, а згодом до них прибув Амадор Лопес, який провів з ними майстер-клас також. Ну а на завершення, усі танцювали святковий флеш-моб.


Цей день подарував для дітей безмежну кількість шалених вражень та відмінний настрій. «Хоч ми й стомились, але було класно!» — кажуть вони.

Я думаю, що цей день для дітей нашого міста був проведений дійсно чудово, адже жоден із них не залишився без гарного настрою. Всі мали змогу вдосталь потанцювати, повеселитись, посміятися, поласувати різними солодощами і просто радіти життю.


Ми вдячні вам за це свято, адже воно дало нам зрозуміти, що Україна, не зважаючи ні на що, жива, і що наша держава робить все для того, щоб виховати у молодого покоління справжню любов до своєї Батьківщини.


Наталія Ладанюк

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.