Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Навчання Київ

Навчання Київ

З метою соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені чи підлягають звільненню з військової служби до цивільного життя та покращення їх соціальної захищеності інформую про надходження пропозиції відтовариства з обмеженою відповідальністю «Науковий парк» Київського національного економічного університету, щодо сприяння в реалізації Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців.

Зазначена Програма спрямована на проведення соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені чи підлягають звільненню з військової служби до цивільного життя і полягає у забезпеченні їх професійного навчання, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг тощо.

Програма передбачає перепідготовку слухачів за напрямками маркетинговий менеджмент та інформаційні технології.

До проведення вищезазначених заходів планується залучити військовослужбовців, які підлягають звільненню з військової служби протягом року або були звільнені в запас протягом останніх 5-ти років, мають вищу освіту та раніше не брали участь у Програмах, що фінансуються іноземними донорами. Чисельність груп – до 20 осіб.

Навчання безкоштовне, його тривалість – 45 днів (1,5-2 місяці). Заняття проводитимуться у вечірні години та вихідні дні в населених пунктах, де розташовані військові частини. Після навчання за результатами складання іспитів видається свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.

За додатковою інформацією прошу звертатися до Наукового парку Київського національного економічного університету, керівник проекту Козак Вадим Григорович,

тел. 0930146713 та до Ізяславського районного військового комісаріату, за адресою вул. Онищука, 3 м. Ізяслав, тел. 4-00-15».

Провідний спеціаліст командування Ізяславського РВК Сачук О.М.

Військовий комісар Ізяславського районного

військового комісаріату підполковник М.М.МОСПАН

188
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.