Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Набір кандидатів на службу

Набір кандидатів на службу

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області проводить відбір кандидатів з числа учнів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ та коледжів, цивільної молоді для вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.

На денну форму навчання до ВНЗ МВС приймаються громадяни України на базі повної загальної середньої освіти віком від 17 років. Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання служити в Національній поліції, фізична та психологічна підготовленість.

В першу чергу кандидатам необхідно звернутися у відділи, відділення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за місцем проживання, де працівники кадрового забезпечення нададутьперелік документів, які потрібно зібрати, направлять на психологічне тестування на профпридатність. Однак, основною вимогою до служби та навчання є визначення військово-лікарською комісією стану здоров'я, для виконання належним чином своїх функціональних обов'язків під час навчання та під час служби. Працівниками кадрового забезпечення підрозділів ГУНП в Хмельницькій області готується особова справа і надсилається до вищого навчального закладу МВС України, де кандидат зараховується вступником до ВНЗ МВС.

Прийом до вищого навчального закладу МВС України здійснюється за конкурсом з урахуванням сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, визначення рівня фізичних здібностей та результатів професійного психологічного відбору.

Набір кандидатів на навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» в 2017 році проводять наступні навчальні заклади:

Національна академія внутрішніх справ

Харківський національний університет внутрішніх справ

Львівський державний університет внутрішніх справ

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Одеський державний університет внутрішніх справ

Донецький юридичний інститут МВС

Національна академія Національної гвардії України

Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям після закінчення вищого навчального закладу гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації.

За детальною інформацією щодо вступу у ВНЗ МВС України та для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів на кандидатів просимо звертатися до Ізяславськоговідділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за адресоюмісто Ізяслав, вулиця Грушевського, 24, кабінетномер 33 або за телефоном (03852)41737.

144
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.