Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині розпочалась оперативно-профілактична операція "Мак-2016"

На Хмельниччині розпочалась оперативно-профілактична операція "Мак-2016"

На Хмельниччині розпочалась оперативно-профілактична операція «Мак-2016»

До 31 травня триватиме підготовчий етап, а з 1 червня розпочнеться практичний етап операції тривалістю у 4 місяці.

Щороку, з травня по вересень, працівниками поліції приділяється посилена увага виявленню та знищенню нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриттю каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту строком до 6 місяців, або обмеження волі строком до 3 років.

А вже за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин передбачено позбавлення волі строком від 3 до 7 років.

Нагадуємо, що посіви маку на території нашої держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали відповідну ліцензію.

Тож закликаємо громадян не бути байдужими і повідомляти про відомі насадження наркотичних рослин до другого територіального управління з обслуговування Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України за телефонами (0382) 69-24-75, (0382) 69-23-87, або до найближчих відділів і відділень поліції чи за телефоном 102. Конфіденційність гарантуємо.

Друге територіальне управління

Департаменту протидії наркозлочинності

Національної поліції України

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.