Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили Міжнародний День волонтера та День Збройних Сил України

На Ізяславщині відзначили Міжнародний День волонтера та День Збройних Сил України

На Ізяславщині бійців АТО та інших військовослужбовців, а також волонтерів привітали із Міжнародним днем волонтерів та Днем Збройних сил України. Урочистості відбулися напередодні свят, 4 грудня, в Ізяславському районному будинку культури.

На святі також були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, представники духовенства та громадськість.

Захід розпочався із вшанування хвилиною мовчання полеглих за волю України.

Під час привітань керівництво району та міста висловило свою вдячність нашим захисникам за відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність. Адже попри фінансові та економічні труднощі в боях на Сході України народилася нова українська армія, яка пройшла перевірку на мужність, витривалість, вірність військовій присязі та відданість державі. І це завдяки військовослужбовцям-патріотам, добровольцям та активному громадянському суспільству. Усупереч усіх труднощів вони виконують почесну місію — боронять честь народу та відстоюють Батьківщину, забезпечують спокій нашим родинам. Також виступаючими висловлено подяку волонтерам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Адже вони, як і наші бійці – Герої. Бо дуже часто, ризикуючи власним життям, волонтери доставляють допомогу захисникам на передову. Бійці АТО та волонтери – саме ці люди є яскравими сторінками новітньої історії нашої Батьківщини. Також від імені керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради було вручено відзнаки та подяку активістам волонтерського руху Ізяславщини.

Крім того було надано слово і для благочинного Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорного протоієрея о.Володимира Ковальчука та заступника Ізяславського районного військового комісара Юрія Мізерного.

Після офіційної частини для всіх присутніх відбувся святковий патріотичний концерт мистецьких колективів Ізяславщини. Запальні танці подарували глядачам вихованці Ізяславської дитячої школи мистецтв, а чарівні пісенні композиції – солісти Ізяславського районного будинку культури, юні вокалісти Ізяславської дитячої школи мистецтв. Приємним дарунком для усіх присутніх у залі був виступ районного духового оркестру.
По завершенню заходу члени районної громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» частували ізяславчан та гостей міста козацькою юшкою та кулешем.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

izadm.gov.ua

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.