Стоматологія
Друк на футболках і чашках

МОРАЛЬНО-ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ

МОРАЛЬНО-ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ

МОРАЛЬНО-ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ

Носієм патріотичної ідеї в усі часи й віки була і є армія. Саме вона зберігає і примножує у своєму середовищі патріотичні традиції, символи, ритуали, захищає свідомість воїнів від сумнівних політичних ідей.

Патріотизм завжди знаходить своє вираження в почутті обов'язку перед Батьківщиною, тому він безпосередньо пов'язаний із суспільними інтересами, з моральними цінностями і вчинками.

У мирному повсякденному житті військовий обов'язок вимагає від кожного військовослужбовця глибокого розуміння особистої відповідальності за захист Батьківщини, майстерного володіння технікою, зброєю, удосконалення своїх морально-бойових і психологічних якостей, високої організованості та дисципліни.

Бути вірнимвійськовому обов'язку – значить усіма своїми справами і вчинками підвищувати бойову готовність, зміцнювати бойову міць країни, а якщо буде потрібно – захистити її.

Пройдений історичний шлях України свідчить, що її воїни, із покоління у покоління не тільки зберігали, а й накопичували бойові традиції, примножували славу попередніх поколінь. З набуттям досвіду у захисті Батьківщини військовий героїзм знайшов силу міцного морального духу, перетворився на норму поведінки для військовослужбовця.

Сьогодні Збройні Сили України продовжують залишатися школою патріотизму, соціальної зрілості та професійної майстерності для десятків тисяч військовослужбовців. Саме тому найсуттєвішою особливістю військового колективу, яка відрізняє його від багатьох інших колективів нашого суспільства – особлива спільна значущість мети і завдань його практичної діяльності, захист суверенітету, цілісності та незалежності країни. Вірність військовому обов'язку, відданість своїй справі, дотримання вимог статутів сприяють формуванню у кожного військовослужбовця таких важливих якостей, як дисциплінованість, акуратність, пунктуальність, виробляють злагодженість і звички колективних дій.

Останнім часом держава приділяє все більше уваги національній безпеці, розвитку оборонного комплексу, тренуванні і навчанні військовослужбовців. Тепер – на високому підйомі патріотизму – це робити легше, з цього погляду агітаційні ролики чи навіть цикли програм дуже важливі, адже вони дозволяють залучити більше різних категорій людей і не просто патріотів, а найкращих фахівців, для підвищення стійкості та боєздатності армії й поширення морально-ціннісних рис серед військовослужбовців.

Головний спеціаліст відділення

комплектування І.А. Безимська

207
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.