Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"Мобільний соціальний офіс" допомагає та роз'яснює

"Мобільний соціальний офіс" допомагає та роз'яснює

24 лютого року на території Ліщанської та Топорівської сільських рад працював виїзний мобільний офіс, за наданням консультацій звернулося 11 громадян, усім громадянам надано консультації з питань призначень житлових субсидій та державних допомог. В роботі мобільного офісу взяли участь фахівці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, а також Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

За словами організаторів, до основних функцій мобільного офісу входить інформування на­селення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту; здійснення консультаційно-роз'яснювальної робо­ти з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також працівники офісу приймають зая­ви й відповідні докумен­ти від громадян, які по­требують додаткової соціальної підтримки на на­дання матеріальної допо­моги, санаторно-курортного оздоровлення, забезпечен­ня технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення за прин­ципом «єдиного вікна».

Відвідувачі мобільного соціального офісу отримали допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви. Також відбувся й прийом єдиної заяви і відповідного пакета документів; видан­ня повідомлень про при­значення відповідних видів соціальної допомоги. Під час співбесід, які проводять члени мобільного офісу із заявниками, є можливість виявлення малозабезпече­них громадян та осіб, які потребують додаткової соціальної підтримки. Відповідно відразу надається роз'яснення та прийом документів, необхідних для встановлення статусу багатодітної сім'ї й видачі посвідчень батьків і дити­ни з багатодітної сім'ї.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

194
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.